Tigra
Dear Valued Customer - Due to tariffs fluctuating costs, we temporarily increased pricing on some of our items. We appreciate your understanding!
Check out our quantity pricing on Tigra 4-Sided Square Knives, items 013273 & 101540.
Item # 030830, Tigra 17mm L x 2mm T x 17mm W Square Knives: 4-sided - Box of 10 inserts
$238.13
Thank you for shopping with us!
| SPECIFICATIONS | |
| Manufacturer | Tigra |
|---|---|
| Grade | T10MG |
| Length | 17 mm |
| No. of Sides | |
| Radius | -- |
| Style | -- |
| Thickness | 2 mm |
| Width | 17 mm |
| Type | -- |
| Note | -- |
| Unit Price | $23.81 |
| Pack Quantity | Sold as Box of 10 inserts |
