Tigra
Dear Valued Customer - Due to tariffs fluctuating costs, we temporarily increased pricing on some of our items. We appreciate your understanding!
Check out our quantity pricing on Tigra 4-Sided Square Knives, items 013273 & 101540.
Item # 034075, Tigra 12mm L x 2mm T x 18mm W Preprofiled Blanks - Box of 10 inserts
$156.38
Thank you for shopping with us!
| SPECIFICATIONS | |
| Manufacturer | Tigra |
|---|---|
| Length | 12 mm |
| Grade | T04MG-CR |
| Hole Size | 4.1 mm |
| Radius | |
| Thickness | 2 mm |
| Width | 18 mm |
| Unit Price | $15.64 |
| Pack Quantity | Sold as Box of 10 inserts |
